tarihinde yayınlandı Yorum yapın

İdeal Sabah Cilt Bakım Rutini Nasıl Olmalı?

Cilt bakımında önemli olan çok fazla ürün kullanmak değil doğru ürünleri kullanmaktır. Her cilt özeldir ve eşsizdir. Önemli olan kendi cilt tipinizi iyi tanımak ve kullanacağınız ürünleri ona göre seçmektir. İçeriği temiz, güvenilir ve doğal ürünler kullanarak oluşturabileceğiniz basit sabah bakım rutinini sizin için derledik.

1. Adım: Temizlik
Cildinizi her sabah cilt tipinize uygun bir temizleyiciyle temizlemelisiniz. Böylece geceden kalan yağı, kiri cildinizden temizlemiş ve tazelenmiş bir şekilde güne başlarsınız. Cilt tipinize göre seçeceğiniz Kreonatura Doğal Sabun ile cildinizin ihtiyacı olan nemi yok etmeden cildinizi nazikçe temizleyebilirsiniz.

2. Adım: Tonik
Cildinizi temizledikten sonra doğal içerikli bir tonik kullanmanız önerilir. Tonik gözeneklerinizde kalan yağı ve kiri derinlemesine temizler ve gözeneklerinizin sıkılaşmasına yardımcı olur. Ayrıca cildinizi bir sonraki adıma hazırlamış olursunuz. Kreonatura Bitkisel Yüz Temizleme Toniği içeriğindeki Aloe barbadensis yaprağı özü sayesinde gözeneklerinizi yağdan ve kirden arındırır.

3. Adım: Nemlendirme
Her cilt tipinin en çok ihtiyaç duyduğu şey nemdir. Cildinizi her sabah mutlaka güneş koruma faktörlü bir nemlendirici ile nemlendirmelisiniz. Böylece cildiniz ihtiyaç duyduğu neme kavuşurken güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. Kreonatura Bitkisel Yüz Bakım Kremi güçlendirilmiş formülüyle cildinizi ihtiyaç duyduğu neme kavuşturur.

Bir Cevap Yazın